Vali Güzeloğlu’ndan tam destek

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri Levent Altun, Nebiye Azak, Ayşegül Kalaycı, Mevlüt Soysal, Hakan Süer, Bahar Kaymakçı Erdoğan, Sercan Özden, Erol Kaçmaz ve Ahmet Yavuz önceki gün Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret ettiler. Vali Güzeloğlu Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin ülke genelinde ve il çapında yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ve beğendiğini belirterek, 16 Ocak törenlerinin en iyi şekilde gerçekleşmesi için destek vereceğini ifade etti. Diğer taraftan meslektaşlarımızın konut projesi ile ilgili de bizzat takip ettiğini de sözlerine ekledi. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, yeni yönetim kurulunu tanıtmasının ardından yaptığı konuşmasında; “ Gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzun ardından kadromuzu güçlendirerek, göreve seçildik. Sayın Valimizin desteğiyle inşallah çok ciddi hizmetlere imza atacağız” dedi.

petrol-iş ziyaret

PETROL-İŞ ZİYARET: Petrol-iş Sendikası Genel Sekreteri Ali Ufuk Yaşar ile Kocaeli Şubesi Başkanı Salih Akduman’ın ziyaretinin ardından Başkan Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri Petrol-iş Sendikasında 16 Ocak törenleri ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Başkan Çetin Gürol konuşmasının devamında, “ Bizim buna inancımız tam. Zaten Mersin’de ki ziyaretimizin ardından heyecanla döndük.  Meslektaşlarımızı ev sahibi yapılması ve 16 Ocak törenlerinin bu yıl görkemli geçirilmesi için kentimizin tüm dinamikleriyle çalışmak arzusundayız. Bu manada bizlere vereceğiniz destek çok önemli. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.”diyerek sözlerine son verdi. 

kandıra belediye bşk. ziyareti  (24)

KÖKEN ZİYARET: Kandıra Belediyesi Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Basın Müzesinde cemiyet yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, her türlü çalışmalarda basın mensuplarının yanında olduğunu ifade etti.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ise ziyarette yaptığı konuşmasında; “Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinin yeni dönem ve yeni sorumluluklarını hem tebrik ediyor, hem de hayırlı olsun diyorum. Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimizin gerçekten hem ülke nezdinde, hem de ilimiz özelinde bugüne kadar ortaya koyduğu kentin gelişmesi ve buna bağlı olarak kaliteli göstergelere ulaşması adına çabalarını biliyorum. Yeni dönemde kongrenizin çok güzel geçtiğini yine gazetelerden takip ettim. Bu beklentiler ışığında sizlerin de daha güzel hizmetlere katkı sağlayacağınıza inanıyorum. Tekrar başarılar diliyor ve sizleri kutluyorum.” diyerek  Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

minibüsçüler ziyaret  (1)

MİNİBÜSÇÜLER ZİYARET: Kooperatifler Birliği Başkanı Ahmet Utaş ve Minibüs ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt, basın mensupları için cemiyetin önerdiği yeni Kent Kart uygulaması ile ilgili de en kısa sürede hayata geçmesi için bir araya geleceklerini fade ettiler.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerini sırasıyla Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu Mustafa Salman Mithat Ağa ve Seyhan Küçükleroğlu, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, Anadolu Ajansı Kocaeli Bürosu çalışanları, MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Petrol-iş Sendikası Genel Sekreteri Ali Ufuk Yaşar, Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman ziyaret etti. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’de Basın Müzesinde yaptığı ziyarette, Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinin her türlü faaliyetine destek vereceğini ifade etti. Ziyaretlerde özellikle 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri ön plana çıkarken, kurum ve kuruluşların temsilcileri de 16 Ocak tarihini şimdiden ajandalarına işaretlediklerini belirttiler.

ANADOLU AJANSI ZİYARETİ

A.A.:  Anadolu Ajansı Kocaeli Bürosu çalışanları Şengül Oymak, Metin Girgin, Yunus Emre Günaydın ve Kadir Yıldız tebrik ziyaretinde hazır bulundular.

Kocaeli Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Utaş, Otobüs ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt’ta, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Uzun süredir gazetecilerle ilgili olarak yeni Kent Kart uygulaması hakkında mutabakata vardıklarını ve Aralık ayı içersinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin de basın mensuplarına verilen ulaşım kartlarının cemiyet üzerinden verilmesi kararı sonrasında, yeni uygulamaya göre birlikte hareket ederek basın mensuplarına ulaşım kartlarını dağıtacaklarını ifade etti.

 

murat aydınr ziyaret  (1)

MURAT AYDIN ZİYARET: KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulunu ziyaret ederek, birlikte ortak çalışmalara imza atmak istediklerini belirttiler.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir