Usta isimler Onur Günü’ne katılacak

Türk basınının önemli kalemlerinden Hürriyet Gazetesi eski Başyazarı Oktay Ekşi ve Kanal D Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile bir araya geldi. Ekşi ve Fırat, 16 Ocak Basın Onur Günü’nde İzmit’te olarak bu önemli etkinlikte yer alacaklarını söyledi

HANDE FIRAT İLE BİRLİKTE  (1)

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimi, 16 Ocak Basın Onur Günü etkinliklerinin eksiksiz geçmesi için yoğun bir mesai içerisinde. Bu çerçevede Başkan Çetin Gürol, Başkan Yardımcısı Recep Şeyhoğlu, İdari Amir Ahmet Yavuz ve cemiyet üyesi Nazan Yavuz, Ankara’da bir dizi temasta bulundu. Ziyaretlerin ana teması ise, Atatürk’ün ilk ve tek basın toplantısını yaptığı yer olan İzmit’te kutlanacak olan 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri oldu.

OKTAY EKŞİYE DAVET  (1)

OKTAY EKŞİ’YE DAVET

Heyet ilk önce, uzun yıllar Basın Konseyi Başkanlığı yapmış olan deneyimli gazeteci ve CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi’yi TBMM’deki makamında ziyaret etti. Başkan Çetin Gürol, 16 Ocak Basın Onur Günü’nün önemine değindiği konuşmasında, “Bu yıl çok daha kapsamlı ve bu özel günü tüm Türkiye’ye duyuracak etkinliklere imza atmak istiyoruz. Bu günde sizin de aramızdan olmanız bize mutluluk verir” dedi ve Ekşi’ye 16 Ocak davetiyesini sundu.

HANDE FIRAT'A PİŞMANİYE VE RADYO (2)

TAKİP EDİYORUM

Deneyimli gazeteci Ekşi ise, 16 Ocak Basın Onur Günü etkinliklerini yakından takip ettiğini söyleyerek, “16 Ocak basın tarihi açısından son derece önemli bir gün. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin bulup ortaya çıkardığı ve her yıl kutlanan etkinlikleri yakından takip ettim. Nazik davetiniz nedeniyle sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu manada bu yıl gerçekleştirilecek etkinliklere ben de yer alacağım” dedi.

 

GÜROL’A TEŞEKKÜR

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra, muhabirlikten başladığı televizyonculuk hayatını CNN Türk ve Kanal D’nin Ankara Temsilcisi olarak sürdüren Hande Fırat’ı ziyaret etti. Kanal D’de gerçekleştirilen ziyarette Fırat’a 16 Ocak davetiyesini sunan Gürol, “Bu önemli günde sizin de aramızda olmanızı istiyoruz” dedi. Fırat ise 16 Ocak’ta Kocaeli’de olacağını söyledi ve Gürol’a daveti için teşekkür etti.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir