Türker ve Milli İttifak’tan ziyaret

türker

Kocaeli Basın Müzesi’ni ziyaret eden DSP Genel Başkanı Masum Türker, müzenin tarih açısından önemine değindi. Ayrıca Milli İttifak adayları da cemiyetimizi nezaket ziyaretinde bulundu

milli ittifak adayları

SOHBET HAVASINDA

KOCAELİ Gazeteciler Cemiyeti’nin önceki gün önemli konukları ağırladı. İlk olarak Milli İttifak adayları Hasan Bitmez, Serhat Duyar ve Zafer Mutlu ziyaret etti. Sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Basın mensuplarının sorunlarının da aktarıldığı ziyaret sonrası başarı temennilerinde bulunuldu.

türker gezdi

ANI DEFTERİNİ İMZALADI

Akşam saatlerinde ise Kitap Fuarı’ndaki söyleşi için ilimize gelen DSP Genel Başkanı Masum Türker, Basın Müzesi’ni ziyaret etti. İl Başkanı Hayati Özzeren, milletvekili adayları ile partililer ziyarette hazır bulundular. Türker, müzenin Kocaeli tarihi açısından önemli olduğunun altını çizdi. Seçim öncesinde siyasi konulara da değinen Türker, kısa bir değerlendirmede bulundu. Müzeyi gezen ve hayran kalan Türker, daha sonra anı defterini imzaladı.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir