Gençleri ağırladık

Kocaeli Türk Ocağı’na bağlı gençlerin Basın Müzesi’nde verdiği ikinci iftarında konuşan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, “Toplumun her kesimine kapımız her zaman açıktır” dedi.
iftar-(4)

Geçtiğimiz akşam Kocaeli Türk Ocağı’na bağlı gençler, Basın Müzesi’nde 2. geleneksel iftarını verdi. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) Başkanı Çetin Gürol’un ev sahipliğinde düzenlenen iftarda Kocaeli Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay Demir, yönetim kurulu üyeleri Tuğrul Gök, Yılmaz Danacı, Sezai Türkkal, eski ocak başkanları Süleyman Seyhan ve Halil Özcan, Türk Kamu Sen İl Temsilcisi Yaşar Şanlı ve çok sayıda ocak üyesi katılım sağladı.

74fd852bc96e47c72fddd5a8bef668b9

İftarın ardından konuşan Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “İftar için gençlerimize teşekkür ediyoruz. 4 yıldır Türk Ocağı gençlerinin yaptığı akademik, kültürel, dini tüm programların planlanması ve uygulanmasını gençlerimiz üstlendi. Türk Ocakları yöneticileri olarak nitelikli, vasıflı, ahlaklı, donanımlı gençleri tanıştırmak, bir araya getirmek ve onların projelerini uygulayabilmeleri için gerekli imkanları sağlıyoruz. Tüm emek onlara ait. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizim de bu hizmetlerimiz ömrümüzün sonuna kadar devam edecek” şeklinde konuştu.

iftar-(4)

 

Ardından Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türk Ocakları Hars Heyeti Üyesi Çetin Gürol ise, “Türk Ocağı’na bağlı gençlerimizle Basın Müzemizde ikinci iftarımızı gerçekleştiriyoruz. Toplumun her kesimine kapımız her zaman açıktır. Tüm gençlerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir