Toplumun her kesimini buluşturacağız

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, “Yönetim kurulumuz ile birlikte toplumun her kesimini buluşturmak için ziyaretler gerçekleştiriyoruz, ziyaretleri kabul ediyoruz” dedi

 

BAHÇELİBAKAN FİKRİ IŞIK (5)

BAHÇELİ VE IŞIK

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu göreve geldiği 8 Kasım’dan gününden bu yana 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri için ziyaretler gerçekleştiriyor, ziyaretleri kabul ediyor. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri, 16 Ocak Basın Onur Günü programı ile ilgili toplumun her kesimini buluşturmak amacıyla temaslarda bulunuyor. Başkan Çetin Gürol ile yönetim kurulu üyeleri; MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ı ve ardından MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi de TBMM’deki makamında ziyaret ederek, 16 Ocak Basın Onur Günü ile ilgili etkinlik programını aktararak törenlere davet etti. Cemiyet başkanı Gürol ile beraberindeki heyet, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da Kocaeli programında 16 Ocak Basın Onur Günü davetiyesini verdikten sonra etkinlik çalışmaları hakkında bilgi aktardı.

TÜRKANI DAVET VALİ YARDIMCILARIMIZ VALİ YARDIMCISI AZİZ İNCİ

VALİ YARDIMCILARIMIZDAN ZİYARET

Cemiyet yönetimi, ziyaretler yaparken bir yandan da ziyaretleri kabul ediyor. Bu kapsamda Kocaeli Vali Yardımcıları Aziz İnci ve Doç. Dr. Adnan Çimen de başkan Çetin Gürol ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Çetin Gürol, 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri ile ilgili bilgi aktardı. Ardından Kocaeli Basın Müzesi’ni gezdiren Gürol, müzede bulunan eserlerle ilgili olarak bilgiler aktardı. Vali yardımcıları İnci ve Çimen de yönetim kurulunu tebrik ederek, şeref defterine de görüşlerini yazdılar.

MAKEDON BLD BŞK makedon heyet2 MAKEDON HEYETT

MAKEDONYA’DAN MİSAFİRLER

Makedonya Çayır Belediyesi Başkanı İzzet Meciti, Çayır Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Baki, Meclis Başkanı Zahir Bekteşi, Başkan Danışmanı Bekir Hasani, Alım-Satım Müdürü Sedat Kubur, Sayıstay Başkan Yardımcısı Naser Ademi, Üsküp Belediye Meclis Üyesi Kemal Musliu, Başkan Vekil Danışmanı İrfan Şaban ve Üsküp Belediye Meclis Üyesi Alajdin Alija, İzmit Belediyesi ile kardeş belediye protokolünü imzaladıktan sonra Kocaeli Basın Müzesi’ni gelerek, ziyarette bulundu. Başkan Çetin Gürol, müze gezisinin ardından konukları 16 Ocak Basın Onur Günü etkinliklerine davet etti. Heyet Kocaeli Basın Müzesi’ni çok beğendiklerini ifade etti.

SP İL

SP’DEN ZİYARET

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, il yöneticileri Mustafa Can, Ali Paksoy, Hasan Antika ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İkbal Yıldırım, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Akçakoca Mahallesi Kapanca Sokak’ta bulunan Kocaeli Basın Müzesi’nde gerçekleşen ziyarette, hayırlı olsun dileklerini ileten İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Biz her zaman basın mensuplarımızın yanında olduğumuzu ve cemiyetimizin yapacağı çalışmalara katkı sağlamaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

SP İL 1

KAMALAK’A DAVET

Başkan Çetin Gürol ise “16 Ocak Basın Onur Günü sadece bizim değil kentin tüm dinamiklerinin sahiplenmesi gereken bir olgu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet kurulmadan önce ilk ve tek basın toplantısı olma özelliği nedeniyle bu günü çok önemsiyoruz. Bu konuda çok olumlu dönüşler var. Bu yıl çok farklı bir organizasyona ev sahipliği yapmak istiyoruz. Bu manada Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ı da ağırlamak istiyoruz. Siz değerli yöneticilerimizden bizlere bu konuda yardımcı olmanızı istiyoruz” diyerek heyete Kocaeli Basın Müzesi’ni gezdirdi.

sağlık-sen ziyaret ve müze gezilmesi  (1) sağlık-sen ziyaret ve müze gezilmesi  (2)

SAĞLIK-SEN ZİYARETİ

Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Dt. Kerem Özgüler, şube başkan vekili Erdal Yıldırım, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zülfikar Ali Tokgöz, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mevlüt Akdere, Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Emin Ölmez ile Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nevzat Ali Gülbaz da Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi’ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten heyet 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri içinde gerekli katkıyı vermeye hazır olduklarını ifade ettiler. Başkan Gürol da ziyaret ve destek nedeniyle heyete teşekkür etti.

BAKKALLAR KTDD

BAKKALLAR ODASI VE TOPLUMSAL DAYANIŞMA

Kocaeli Bakkallar, Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Bayram Kütük ve yönetim kurulu üyeleri de Kocaeli Basın Müzesi’ne gelerek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin öncülüğünde gerçekleşecek olan 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri hakkında bilgi aktaran Başkan Gürol, 16 Ocak törenlerinin önemini dile getirdi. Oda yönetim kurulu da bu konuda üzerlerine düşecek her türlü göreve hazır olduklarını ifade etti. Kocaeli Toplumsal Dayanışma Derneği Başkanı Nurettin Yiğit, yardımcıları Özkan Naz ve Enver Everdi de ziyaret ederek cemiyet yönetimiyle birlikte ortak çalışmalara imza atmak istediklerini belirttiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir