Özel Cihan Hastanesi ile protokol imzaladık

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerimize yönelik indirim anlaşmaları yapılmaya devam ediliyor. Önceki gün Özel Cihan Hastanesi ile uygun koşullarda üyelerimizin faydalanılması için protokol imzalanarak yürürlüğe girdi.

protokol cihan hastanesi

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Gürol önceki gün Özel Cihan Hastanesi Genel Müdürü Opr. Dr. Uğur Doğan, Kurumsal İletiş Müdürü Gökhan Tanrıverdi, Pazarlama Müdürü Ceyda Söyle ve Cemiyetimiz İnternet ve Sosyal Medya Sorumlusu Bigman Çakman’ın katılımıyla gerçekleştirilen tören ile cemiyet üyelerine uygun şartlarda sağlık hizmetlerinden faydalanmaları için protokol imzalandı.

gürol- doğan

Protokolün imzalanması sonrasında Özel Cihan Hastanesi Genel Müdürü Opr. Dr. Uğur Doğan yaptığı konuşma da, “Kentimizin deneyimli hekimleri ile sağlık alanında vatandaşlarımıza en iyi hizmet veriyoruz. Protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi. TGF Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ise, “Özel Cihan Hastanesi ile önemli bir protokol imzaladık.  Yapılan bu protokol anlaşması ile üyelerimizin ve ailelerinin sağlık alanındaki sorunlarının çözümünde bir yeni sağlık kurumunu daha protokol kapsamına aldık. Özel Cihan Hastanesi ile yapılan anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Üyelerimiz sadece cemiyet tanıtım kartlarını göstererek sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanacaktır.

NOT: Yasa gereği indirim oranı haberimizde bildirilmemiştir. Ancak üyelerimize SMS yoluyla indirim miktarı bildirilecektir.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir