Orient Sigorta ile indirim anlaşması imzaladık

Orient Sigorta’nın acentesi olan Gülenyüz Sigorta ile yapılan işbirliği çerçevesinde Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, Türk Sağlık-Sen, Türk Büro-Sen üyelerine % 30 indirim imkanı sağlanacak.

protokol

Orient Sigorta’nın acentesi ola Gülenyüz Sigorta ile Türk Sağlık-Sen, Türk Büro-Sen  ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti arasında işbirliği protokolü imzalandı. Wellborn Luxury Otel’de gerçekleşen törene; Orient Sigorta Genel Müdürü Kurt Ebik, Gülenyüz Sigorta Sahibi Bahar Uzunca, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Ömer Çeker ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Rıfat Oypan   katıldı. Protokol çerçevesinde 3 kurumun üyelerine 1 yıl boyunca kaskoda % 30, konutta % 25 indirim imkanı sağlanacak.

Törende ilk olarak söz alan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ülkemizde yaşanan terör olaylarında şehitlerin ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileyerek başladığı konuşmasında, ” Bugün üzücü bir haber aldık. Eli kanlı PKK terör örgütü maalesef Iğdır’da bir polis aracına yönelik hain saldırı gerçekleştirmiş ve canlarımız şehit olmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlıklar ve Türk milletinin başı sağ olsun diyorum. Bugün Orient Sigorta Genel Müdürü Kurt Ebik ve Orient Sigorta’nın acentesi ola Gülenyüz Sigorta sahibi Bahar Uzunca ile birlikte üyelerimize yönelik indirim anlaşması yapıyoruz. Üyelerimize her türlü alanda ekonomik katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

Orient Genel Müdürü Kurt Ebik, “Sigorta her şeyden çok daha önemli. Küçük paralarla hayatınızı güvence altına alabilirsiniz. Sendika da güvencedir. Basında bu ülkenin müşterek sesidir. Bizler Orient Sigorta olarak Kocaeli’de sizlerin üyelerinize en iyi servisi vereceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu. Gülenyüz Sigorta Sahibi Bahar Uzunca ise, “Türk Sağlık Sen ile 10 yıl önce yaptığımız anlaşmayı tekrarlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu protokol ile fiyatta ve hasarda tüm sigorta ihtiyaçlarında 3 kurumun üyelerine indirim imkanı sağlayacağız” dedi.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir