ÖNEMLİ DUYURU

Sevgili üyelerimiz;

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti olarak siz değerli üyelerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Bu manada Sarı Basın Kartları ve Sürekli Basın Kartları konusunda da siz üyelerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü tarafından uzun süredir çalışması devam eden Sarı Basın Kartları ve Sürekli Basın Kartları yenileme işlemleri bugün itibaren tamamlanmıştır.
Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İstanbul İl Müdürümüz Necmettin Altuntaş ile yaptığımız görüşmeler sonucunda sizlerin adına Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol adına Sarı Basın kartınızın verilebilmesi için bir dilekçe vermeniz durumunda Sarı Basın Kartlarınız alınacaktır.
Bu nedenle Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’a veya cemiyetimizin kogacem@gmail.com adresine BYEGM İstanbul İl Müdürlüğüne başlığı ile Sarı Basın Kartınızın Başkan Çetin Gürol’a verilmesi konusundaki imzalı dilekçenizin taranmış halini gönderebilirsiniz.
9 Haziran Perşembe günü İstanbul İl Müdürlüğüne Sarı Basın Kartlarını almak için gidilecek olması nedeniyle bu konuda ivedi olunmasını talep ediyoruz.
ÇETİN GÜROL
BAŞKAN
05323088777

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir