Meslektaşlarımız bisikletlerine kavuştu

bisikletttt

Doğan “Haydi Habere Bisikletle” diyerek Kocaeli genelinde aktif olarak muhabirlik yapan yaklaşık 200 gazeteciye bisiklet hediye etti. Bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın yanı sıra Gazetemizin Genel Yayın Koordinatörü ve aynı zamanda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olan Çetin Gürol, A Haber Spikeri Banu El,  İzmit Belediyesi Basın Yayın Müdürü Server Yıldırım ve çok sayıda gazeteci katılım sağladı.

17198404_684872045026269_1024648940_n-169x300

GÜROL: MESLEKTAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN

Programda konuşan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, “Her ile bir Nevzat Doğan lazım. Bu bisikletleri lütfen habere giderken kullanalım. Bisikletleri bugünden itibaren haber giderken kullanırsak çok iyi olacak. Aktif muhabir arkadaşlara bisikletlerini teslim ediyoruz. Meslektaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

17197821_684872061692934_26580733_n-300x169

“KOCAELİ BİR OKUL GİBİ”

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un ardından konuşan A Haber Spikeri Banu El, “İzmit’te olmak gerçekten çok güzel. Kaliteli bir yaşam için bisiklet çok önemli. Dilerim bir gün beraber çalışma imkânımız olur. Bir gün muhakkak sizlerle birlikte burada görev yapacağız. İstanbul’da çok sayıda İzmit’ten çıkmış insanla karşılaşıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor. Gazetecilik anlamında bir okul gibi Kocaeli” dedi.

bisiklett

“GÜCÜMÜZÜ BİRLİĞİMİZDEN ALIYORUZ”

“Bu yıl 10 bin bisiklet dağıtıyoruz” diyen Doğan, “Bu projemiz artık Türkiye projesi olur.  Bunu 16 Ocak Basın Onur Günü’nde de deklare ettik. Gazetecilerin yaşadıkları zorlukları bilen biriyim. Kocaeli’deki medya evini ilk biz açtık. Bir basın müzesi yapalım dedik ve yaptık. Türkiye’de de ilgi çeken bir müze. Bisiklet çevrecidir, sağlıktır, ekonomidir, mutluluktur. Sosyal belediyecilikte çok önemli noktalara geldik. Bisikleti sizlerle yaydık. Daha yapacağımız çok iş var. Gücümüzü birliğimizden alıyoruz” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan tarafından A Haber Spikeri Banu El’e İzmit’in sembolü Saat Kulesi’nin maketi hediye edildi.

bisiklet

bisiklet 1 bisiklet teşekkür

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir