Medical Park Hastanesi ile indirimli anlaşma

2

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile Medical Park Gebze Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı. Düzenlenen protokol gereği cemiyet üyeleri ve 1’inci derecedeki yakınları Medical Park Gebze Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanacaklar. Söz konusu uygulama 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren geçerli olacak.

1

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, üyelerinin sağlık sorunlarının çözümü için Medical Park Gebze Hastanesi ile mutabakat sağladı. Yapılan anlaşma ile Cemiyeti üyeleri ile birinci derece yakınları Medical Park Gebze Hastanesi’nden indirimli olarak yararlanacak. Protokol imza törenine Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Başkan Vekili Levent Altun, başkan yardımcıları Cüneyt Türesin, Bahar Kaymakçı Erdoğan ve Nebiye Azak, Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Dr. Erdal İbanoğlu, Müdür Yardımcısı Nazlı Alkan, Hastane Başhekimi Dr. İbrahim Altınkaynak, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Erol Turan, Kurumsal İletişim Sorumlusu Ela Yavuz Yaman katıldı.

3

Protokol imza töreninde bir konuşma yapan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, “Medical Park’ın çalışma sistemi çok iyi. Üyelerimizin sağlıklarını size emanet ediyoruz” derken, Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Dr. Erdal İbanoğlu, “Elimizden geldiğince Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerine en iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. İnşallah sağlık açısından sorun hiç olmaz ama karşılaştığınızda bölgemizin en büyük sağlık kuruluşu olarak her zaman her koşulda yanınızdayız.” şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir