Kocaeli basınını çok önemsiyoruz

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) Başkanı Çetin Gürol ve yönetimini Basın Müzesi’nde ziyaret etti. Baran, Kocaeli basınını çok önemsediklerini söyledi

kiraz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimine ziyarette bulundu. Basın Müzesi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Baran, ilk kez geldiği Basın Müzesi’ni çok beğendi.  Başkan Çetin Gürol,  Körfez Belediye Başkanı Gürol’a 16 Ocak Basın Onur Günü’nde gerçekleştirecekleri etkinlikten bahsetti. Gürol, 16 Ocak’ın Kocaeli basın tarihi için çok önemli bir gün olduğunu kaydederek, “16 Ocak’ta sizleri de aramızda görmek istiyoruz” dedi. Ayrıca Gürol, Baran’a nostaljik radyo armağan etti. Ziyarete eli boş gelmeyen Baran ise Körfez’in meşhur kirazını temsil eden kiraz plaketi hediye etti.

toplu

HUZUR VE KARDEŞLİK

2014 yılını değerlendiren Baran, 2015 yılının daha tempolu geçeceğini belirterek, “2014 bizler içinde gayretli çalışmalarımızın yoğun geçtiği bir yıl oldu. 2015 yılı çok daha hareketli ve hızlı. Vatandaşlarımızın memnuniyetini gidereceğimiz çalışmalarla dolu bir yıl olacak” dedi. Ardından 2015 yılı dileklerini sıralayan Baran, “2015 huzur ve kardeşlik yılı olsun. Sizler için de hayırlı bir yıl olsun. Basının sağlıklı olduğu yerde başarıda olur. Bizler sizi önemsiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir