Kent Konseyi ve muhtarlardan tam destek

çiçek

Kocaeli Kent Konseyi yönetimi ve Kocaeli Muhtarlar Derneği üyesi mahalle muhtarları, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta Pazar günü yapılan kongreyle Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni başkanı seçilen Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri, tebrik ziyaretleriyle İzmit Medya Evi’nde ilimizin ileri gelen isimlerini ağırlıyor. Cemiyetin son ziyaretçileri Kent Konseyi Yönetimi ve Kocaeli Muhtarlar      Derneği üyeleri oldu. İlk olarak Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve yönetimiyle bir araya gelen cemiyet yönetimi birlikte yapmayı plandıkları çalışmaları masaya yatırdı.

IMG_4266

ORTAK PAYDADAYIZ

Ziyarette konuşan Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk “Kent Konseyi ilimizdeki çeşitli kurum ve kuruluşlarla ortak paydada hareket ediyor. Bunlardan bir taneside Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’dir. Arkadaşlarımıza yeni dönemdeki görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ise “İlimize daha fazla neler katabileceğimizi göreve geldiğimiz ilk gün yönetim kurulu arkadaşlarımızla konuştuk.

IMG_4268

KENT KONSEYİNDE GAZETECİLİK KOMİSYONU

Kent Konseyi ile yapacağımız ortak çalışmalarla birlikte çıtamızı daha da yükselteceğiz. Konsey bünyesinde kurulmasını istediğimiz komisyon ile birlikte ilişkilerimizi daha da güçlendireceğiz” ifadelerini kullandı. Kent Konseyi’nin ziyaretinin ardından Kocaeli Muhtarlar Derneği üyeleri İzmit Medya Evi’nde Gazeteciler Cemiyeti yönetimiyle bir araya geldi. Yaklaşık 40 muhtarın hazır bulunduğu görüşmede konuşan dernek başkanı Vedat Yoldaş “10 yıldır bu mesleğin içindeyim.

konsey

FAHRİ MUHTAR

Çetin arkadaşımız da bu süre içerisinde muhtarlarla en fazla diyolog içerisinde olan gazetecidir. Bizler her zaman Çetin Gürol ve ekibinin arkasındayız ve cemiyet çalışmalarına sonuna kadar destek vereceğiz” diye konuştu. Yapılan ziyaretten ötürü mutluluk duyduğunu ifade eden cemiyet başkanı Çetin Gürol ise “1994 yılında başladığım gazetecilik hayatımda en fazla temas ettiğimiz meslek gruplarından biri de muhtarlardı. Bende artık fahri bir muhtar oldum. Arkadaşlarımıza her zaman destek verdik. Bundan sonra da birlikte başarılı çalışmalara imza atacağız” dedi.

 

vedattoplu

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir