Gölkay’da iftar keyfi

 

cemiyet bayrağıı (1)

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin Gölkay Park Marina Cafe’de düzenlenen iftarında gazeteciler hem stres attı, hem de oruç açtı.

Kocaeli’de görev yapan yerel ve ulusal medya temsilcileri için sık sık çeşitli etkinlikler düzenleyen Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, önceki akşam da Gölkay Park Marina Cafe’de bir iftar programı düzenledi. Cemiyet Başkanı Çetin Gürol ve yönetimi tarafından düzenlenen iftar programına gazetecilerin ilgisi yoğun oldu. İftardan önce ise gazeteciler için profesyonel kayakçılar için çeşitli gösteriler yapıldı.

gölkay tesis  (4)

PAİNTBALL TURNUVASI

Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimiz tarafından düzenlenen ve tüm ilçelerimizden meslektaşlarımızın katılının sağlandığı iftar programında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı ve cemiyet üyesi Ömer Polat ve Gölkay Park Marina Cafe’nin sahibi Nuri Güney’ de katılım sağlarken, iftarın ardından bir konuşma yapan Başkan Çetin Gürol, cemiyetin etkinliklerine gazetecilerin büyük ilgi gösterdiğine vurgu yaparak, “Etkinliklerimize yoğun katılım sağlamanız bizleri mutlu ediyor. Ramazan ayının hemen ardından painball  turnuvamızın da startını vereceğiz” dedi.

KONUT PROJESİ

Derince’nin Çınarlı Mahallesi’ne gazeteciler için yapılacak olan konutlarla ilgili de bilgi veren Gürol, “Bu konuda Ankara ile sık sık görüşme yapıyoruz. Gazeteciler şimdiden evin peşinat parasını hazırlasın. Bizim hedefimiz 16 Ocak 2016’da evlerimizin temelini atılması” ifadelerini kullandı. Gürol, ev konusunda peşinat ve taksit miktarlarının henüz belli olmadığını da kaydetti. Ayrıca güzel ev sahipliğinden dolayı Gölkay Park Marina Tesisleri Sahibi Nuri Güney’e de hem hizmetlerinden hemde katkılarından dolayı teşekkür etti.

Geniş katılım

GENİŞ KATILIM: Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimizin üyelerinin geniş katılımı ile önceki akşam Gölkay Park Marina Cafe’de iftar programı gerçekleştirildi.

güney'e cemiyet radyosu

GÜNEY’E CEMİYET RADYOSU: Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimizin düzenlediği iftar programında katkılarından dolayı Gölkay Park Marina Cafe sahibi Nuri Güney’e günün anısına cemiyet radyosu hediye edildi.

Gürol-Güney-Kahraman

GÜROL-GÜNEY-KAHRAMAN: Gölkay Marina Cafe Tesisi sahibi Nuri Güney, Başkan Çetin Gürol ve Gebze Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yunus Kahraman birlikte görülüyorlar.

MASA 1

MASA 1: İftar programında üyelerimiz Evren Kızıltaş, Yahya Kahraman, Yunus Kahraman, Murat Çaltepe, Samet Kahraman, Abbas Çakar, Fikriye Öndeş Çakar, Zeynep Erkek, Burçin Sağlam, Uğur Ulusoy, Nurşah Şahin ve Başkan Çetin Gürol birlikte görülüyorlar.

MASA 2

MASA 2: Cemiyetimizin iftar programında Bülent Ekinci, eşi Ayça Ekinci, Hüseyin Öziri, eşi Didem Öziri, Merve Dinçay Sorgun, eşi Mehmet Sorgun, İlhan Akbulut, Kemal Tosun,  İbrahim Bayram ve başkan Çetin Gürol birlikte görülüyor.

MASA 3

MASA 3: Başkan Çetin Gürol iftara katılan meslektaşlarımız Dinçer Akbir, Meltem Armağan, Çiğdem Armağan, Furkan Çalışkan, Ayşe Borlak, eşi Serkan Borlak, Medeni Topaloğlu, Gürcan Yılmaz ve nişanlısı Merve Eren’e katılımlarından dolayı teşekkür etti.

MASA 4

MASA 4: İftar programında Başkan Çetin Gürol, yönetim kurulu üyeleri Mevlüt Soysal, Levent Altun, Erol Kaçmaz, Ahmet Yavuz, eşi Nazan Yavuz, Recep Şeyhoğlu, Gölkay Park Marina Cafe sahibi Nuri Güney, ve organizasyon sorumlusu Ulaş Tekin birlikte görülüyorlar.

MASA 5

MASA 5: Gebze Spor Başkanı İlker Çakır, eşi ve Marmara Gazetesi Sahibi Serap Çakır, Kocaeli Tv çalışanları Eren Demirtürk, İlter Yeşiltaş, Pelin Horozal, Tuğçe Sezer, Volkan Sümüş, Tülay Yazıcı, Emre Vatansever, Erdoğan Öztürk, Feride Yılmaz ve Başkan Çetin Gürol birlikte görülüyorlar.

MASA 6

MASA 6: Genç meslektaşlarımız Emir Hüseyin Özkan, Faruk Kıyak, Selda Hatun Tan,  Emre Tuncay, Ahmet Hazer, Furkan Çalışkan, Şükrü Yalçın, Nurdoğan Sevencan, Tahsin Koç, Ömer Turhan ve Numan Venedik iftara katıldılar.

MASA 7

MASA 7: İftar programımızda Bora Ertek, Şadi Akdoğan, Gürkan Ay, Mustafa Arslan, Güven Çağlıyan, Meral Erdoğan, Nurşah Şahin ve Fikri Kaya katılım sağladılar.

MASA 8

MASA 8: İzmit Belediyesi Basın Birimi Sorumlusu ve üyemiz Asım Yağız’ın masasında Gönül Efe, Hatice Bulut, Vedat Tekin, Yılmaz Karabıyık, Mehmet Özmen, Erol Uyguç, Zafer Onar ve Yiğit Özcan iftarda birlikte oturdular.

MASA 9

MASA 9: Gölcük İlçemizin duayen gazetecilerinden Kemal Tosun’un masasında ise İbrahim Bayram, Halil Küçükparlak ve genç meslektaşlarımız ile birlikte oturdular.

MASA 10

MASA 10: Başkan Çetin Gürol, genç meslektaşlarımız Emre Tuncay, Ahmet Hazer, Furkan Çalışkan, Şükrü Yalçın, Ömer Turhan, Ömer Faruk Kıyak, Selda Hatun Tan, Numan Venedik, Nurdoğan Sevencan ve Tahsin Koç ile iftar öncesinde sohbet etti.

MASA 11

MASA 11: Gölcük İlçemizden organizasyona katılan üyelerimiz Fatma Melike Şanslı, Gülay Özbatır, Hanife Yıldırım ve Özlem Yıldırım iftar öncesi birlikte görülüyorlar.

muhteşem gösteri  (1)    muhteşem gösteri  (5) muhteşem gösteri 6

MUHTEŞEM GÖSTERİ: Gölkay Park Marina Cafe flyboard sporcusu Abdullah Doğuer’in iftar öncesinde gerçekleştirdiği gösteri de meslektaşlarımız tarafından büyük ilgiyle izlenirken, Doğuer’in Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Bayrağı ve Türk bayrağı ile yaptığı hareketler  finali de büyük alkış aldı.

wakeboard gösterisi (2)

WAKEBOARD GÖSTERİSİ: Gölkay Park Marina Cafe de düzenlenen iftar öncesinde meslektaşlarımız için wakeboard gösterisi de yapıldı.

şeyhoğlu ve tekin'e teşekkürler

ŞEYHOĞLU VE TEKİN’E TEŞEKKÜR: Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda görev alan Recep Şeyhoğlu ve Ulaş Tekin’e de Başkan Çetin Gürol ayrıca teşekkür etti.

şık mekan

ŞIK MEKAN: İzmit Sepetçi ve Çayırköy mahallesi sınırları içersinde bulunan Gölkay Park Marina Kafe Tesisleri hem doğal hem de mekansal güzelliği ile meslektaşlarımız tarafından büyük takdir topladı.

çocuklarda düşünüldü

ÇOCUKLARDA DÜŞÜNÜLDÜ: Gölkay Park Marina Kafe Tesisleri içersinde çocuklar içinde ayrı bölümde meslektaşlarımız çocuklarını gönüllerince eğlendirebilecekleri oyun salonun da oyuna bıraktılar.

Emrah Dursun- Cihan Teker

EMRAH DURSUN-CİHAN TEKER: Dilovası İlçemizden gelen meslektaşlarımız Emrah Dursun ve Cihan Teker, Wakeboard yaparak Gölkay tesislerinin keyfini çıkardılar.

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir