Gebze Gazetesi’nden ziyaret

Gebze Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yunus Kahraman, Yazı İşleri Müdürü Evren Kızıltaş ve Spor Müdürü Refik Sıla Güvenç önceki akşamKocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, yönetim kurulu üyelerini ve ardından da Basın İlan Kurumu Kocaeli Şube Müdürü Hayri Beşer’i ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

hayri beşer

Gebze Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yunus Kahraman, Yazı İşleri Müdürü Evren Kızıltaş ve Spor Müdürü Refik Sıla Güvenç, önceki gün Basın İlan Kurulu Kocaeli Şube Müdürlüğü görevine getirilen Hayri Beşer ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’u ziyaret etti. BİK Kocaeli Şube Müdürü Hayri Beşer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazetemize çalışmalarında başarılar diledi.

GÜROL MÜZE’Yİ GEZDİRDİ

Halit Yılmaz’ın ardından Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Seçilen Çetin Gürol’u ise,  Kocaeli Basın müzesinde ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledik.  Gazeteciler cemiyeti olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Gürol, 16 Ocak Basın onur günü ile ilgili çok ciddi bir çalışma yaptıklarını söyledi. Ziyarette Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti geçmiş dönem başkanlarından Volkan Yüksel’de hazır bulundu. Ziyarette, ayrıca Basın Müzesini gezdiren Çetin Gürol, müze hakkında bilgiler verdi. Müze gezisi ile ilgili ayrıntılı haberi ise 24 Kasım 2014 Pazartesi günü Refik Sıla Güvenç’in editörlüğünü yaptığı Kültür Sanat Sayfasında okuyabilirsiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir