Gazeteciler döner partisinde

geniş katılım (3)

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile çeşitli sivil toplum ve demokratik kitle örgütü temsilcileri,Kocaeli Basın Müzesi’nde düzenlenen yaza merhaba partisinde döner yiyip hoşça vakit geçirdi

Türkiye’nin en görkemli basın müzelerinin başında gelen Kocaeli Basın Müzesi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin yanı sıra sivil toplum ve demokratik kitle örgütlerine de açıldı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetiminin Kocaeli Basın Müzesi’nde düzenlediği etkinliklerle beraber bu müze, hak ettiği değeri görmeye başladı. Cemiyet, son olarak düzenlediği yaza merhaba etkinliği çerçevesinde gazetecilerle çeşitli sivil toplum ve demokratik kitle örgütü temsilcilerini bir araya getirdi. Türk Pirelli’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen döner partisinde büyük eğlence yaşandı.

GENİŞ KATILIM

Meslektaşlarımızın yanı sıra etkinliğe Türk Pirelli Lastik Fabrikası Direktörü Hakan Yalnız’ın onur konuğu olarak katılım sağladığı programda, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Baro Başkanı Sertif Gökçe, Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı Arsal Arısal, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, İzmit Belediyesi Turizm Danışmanı Bekir Serin, İzmit Belediyesi Muhtar Masası Sorumlusu Mehmet Çetin, İzmit Öğretmenevi Müdürü Halil İbrahim Soylu, Memur-Sen İl Temsilcisi Mehmet Akkuş, Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen, Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık, Büro Memur-Sen 2. Nolu Şube Başkanı Ömer Türk, Büro Memur-Sen 3. Nolu Şube Başkanı Fırat Güler Türk Eğitim-Sen Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı, Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mehmet Fatih Çağlar, İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya, KYÖD eski Başkanı Hakan Tanta ve eski KYÖD Yöneticisi Fügen Gürdal Avdan katılım sağladı.

PLAKET SUNUMU

Neşeli geçen programda katılımcılara teşekkür eden Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, bu tip toplantıları sık sık düzenlediklerini ifade ederek, “Bu buluşmalarımıza üyelerimizin yanı sıra bize her zaman destek veren sivil toplum temsilcileri de katılım sağlıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Gürol daha sonra Türk Pirelli Lastik Fabrikası Direktörü Hakan Yalnız’a organizasyonda sponsor olması nedeniyle bir plaket sundu. Gürol, ayrıca cemiyete katkılarından dolayı da İzmit Belediyesi Muhtar Masası Sorumlusu Mehmet Çetin’e teşekkür ederek plaket sundu.

açık büfe

AÇIK BÜFE: Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi bahçesinde Pirelli’nin sponsorluğunda gerçekleşen döner partisinde açık büfe ikram yapıldı.

meslektaşlarımız

MESLEKTAŞLARIMIZ: Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimizin tüm ilçelerden katılım sağlayan üyelerimiz ile hoş bir akşam geçirme fırsatı bulduk.

müzeyi gezdi

MÜZEYİ GEZDİ: Pirelli Fabrikası Direktörü Hakan Yalnız ve eşleri ile birlikte yemeğin ardından Basın Müzesini ilgiyle incelediler. Basın müzesinin tanıtımında da yardımcı olacaklarını vurguladı.

pirelliye plaket

PİRELLİYE PLAKET:  Başkan Çetin Gürol tarafından, Pirelli Fabrikası Direktörü Hakan Yalnız’a Kocaeli Gazeteciler Cemiyetine katkılarından dolayı plaket verdi.

protokol ile basın

PROTOKOL İLE BASIN: KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır başta olmak üzere sendikalarımızın ve sivil toplum örgütlerimizin başkanları ile birlikte meslektaşlarımız birlikte görülüyor.

MEHMET ÇETİN PLAKET

MEHMET ÇETİN PLAKET: Sepetçi köyü eski muhtarı, İzmit Belediyesi Muhtar Masası Sorumlusu Mehmet Çetin’e de katkılarından dolayı Başkan Çetin Gürol plaket verdi.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir