Eğitim anlaşması imzaladık

protokol

Kavram Eğitim Kurumları Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinin de içinde bulunduğu ilimizde bulunan 9 Sivil Toplum Kuruluşu ile %20 indirim protokolü imzaladı.

toplu

İlimizde 2003 yılından bu yana eğitim veren ve yapılan son düzenlemelerle Temel Lise’ye dönüşen Özel Kavram Eğitim Kurumları diğer kurumlara örnek teşkil edecek bir protokol imzaladı. Protokol çerçevesinde STK üyelerine ve kurum çalışanlarına yüzde 20 indirim uygulanacak. Ayrıca KPSS, DGS, ALES, ÖABT sınavlarına hazırlık hizmeti veren İhtiyaç Akademi adına da % 20 indirim sağlanacak .

toplu (2)

Üyelerimize katkı
Protokol törenine; Özel Kavram Eğitim Kurumları kurucuları Handan Kümeli ile İrfan Yavuz, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Gültekin Görüm Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, Türk İş Kocaeli Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, İzmit Kamu Hizmetleri Dayanışma Derneği Başkanı Nazmi Aydoğan, Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Vedat Yoldaş, Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, katıldı. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol yaptığı konuşmada, “ Böylesi indirim anlaşmaları yaparak üyelerimize ekonomik katkıda bulunmak amacındayız. Kocaeli de sivil toplum örgütleri ve odalarımızın başkan ve yöneticileri ile uyum içersinde olmaktan dolayı da çok teşekkür ediyorum. Türkiye’ye bu birlikteliğin örnek olmasını da temenni ediyorum” dedi.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir