Destici, Basın Müzesi’ne hayran kaldı

BİLGİLENDİRİLDİ 1

BBP İl Teşkilatı’nın açılışını yapmak üzere ilimize gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde medya temsilcileri ile bir araya geldikten sonra, Kocaeli Basın Müzesi’ni ziyaret etti. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Destici, Basın Müzesinin Türk basın tarihi açısından büyük öneme sahip olduğunu ifade etti.

CEMİYET RADYOSU HEDİYE EDİLDİ (5)

BİLGİLER SUNDU

Cemiyet Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin yaptığı çalışmalarla ilgili Destici’ye bilgiler sunarak, “16 Ocak, Atatürk’ün ilk ve tek basın toplantısını yaptığı tarih. Bu önemli günü görkemli bir şekilde kutladık. Sizin de aramızda olmanızı isterdik. İnşallah bir dahaki yıl 16 Ocak’ta Kocaeli’de olacaksınız” ifadelerini kullandı.

ŞEREF DEFTERİNİ İMZALADI

TEBRİK ETİ

Destici ise, 16 Ocak’la ilgili Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin davetini aldığını ifade ederek, “Yoğun programım nedeniyle bu önemli günde yerimi alamadım. İnşallah bir dahaki yıl katılacağım” dedi. Daha sonra Basın Müzesi’ni ziyaret eden Destici, “Böyle bir yapıyı Kocaeli’ye kazandıran Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ni tebrik ediyorum” dedi. BBP Lideri Mustafa Destici’ye, MKYK Üyesi Serhat Duyar, İl Başkanı Nihat Yıldız ve genel merkez yöneticileri de eşlik etti.

CEMİYET RADYOSU HEDİYE EDİLDİ (1)

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir