Cemiyetimizin ilk ziyaretçileri ülkücüler

10689659_10152847344274679_7491577939118772982_nGeçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen kongre sonrası göreve yeni seçilen Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Kocaeli Ülkü Ocağı yönetimi Kocaeli Gazeteciler Cemiyetini Basın Müzesinde ziyaret etti. Kocaeli Ülkü Ocağı Başkanı İbrahim Özcan ve başkan yardımcısı Tuğrul Gök cemiyet yönetimini ziyareti sırasında Cemiyet Başkanı Çetin Gürol`un yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yavuz, Bahar Erdoğan Kaymakçı ve Ayşegül Kalaycı hazır bulundu.

16 OCAK KAPSAMLI KUTLANACAK
Ziyarette konuşan Kocaeli Ülkü Ocağı Başkanı Özcan Gürol ve yönetimini tebrik ederek, “Kocaeli Ülkü Ocağı olarak yapacağınız faaliyetlerinizde ve projelerinizde elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Kocaeli basını Türkiye`de önemli bir yere sahip. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gürol ise ziyaretlerinden dolayı Ülkü Ocağı yönetimine teşekkür ederek, “Türkiye`de il basın toplantısı Atatürk tarafından 16 Ocak 1923 tarihinde Kocaeli`de düzenlendi. Cumhuriyetin temelleri de bu toplantının ardından atıldı. Bu nedenle 16 Ocak Basın Onur Günü`nü çok önemsiyoruz. Bu yıl 16 Ocak`ta çok kapsamlı bir program hazırlamayı planlıyoruz. Sizlerden de bu konuda destek istiyoruz” dedi.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir