Cemiyetimizden 3 etkinlik birden

 

cemiyet logo

1. PROGRAM

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti olarak uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Konut Projesi ile alakalı olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımı ile 29 Mayıs Cuma günü saat 09.30’da Antikkapı Restaurant’ta bir araya geleceğiz. Bu önemli toplantıda tüm üyelerimizi aramızda görmek isteriz.
Organizasyonumuzu Kocaeli Basın Müzesi bahçesinde yapacaktık. Ancak hava muhalefeti nedeniyle Antikkapı’ya almak zorunda kaldık. Bilgilerinize.

çetin abi

2.PROGRAM

Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır’ın katılımıyla ‘Şehirle Bütünleşmede Üniversitenin Önemi’ konulu bir konak sohbeti gerçekleşecek.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile Kocaeli Toplumsal Dayanışma Derneği’nin desteğiyle gerçekleşecek olan sohbet 29 Mayıs Cuma günü saat 19.30’da Kapanca Sokak’taki Basın Müzesi’nde gerçekleşecek.
Sohbete herkes davetli.

DÖNER

3.PROGRAM

Havaların ısınmasıyla birlikte meslektaşlarımızla bir araya gelmek ve biraz olsun stres atmak amacıyla başlattığımız ‘Yaz Buluşmaları’ kapsamında 1 Haziran’da etkinlik düzenlenecek. Döner ikramının yer alacağı etkinliğin başlama saati ise18.00.

Basın Müzesi’ndeki programa ayrıca ilimizdeki STK temsilcileri de davetli olacak.

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir