ÇEKER; GÜROL VE EKİBİ GÜZEL VE İYİ İŞLERE İMZA ATACAKLARDIR

Türk sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Türk Buro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan,  Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’u Gazeteciler Cemiyeti müzesinde ziyaret etti.

DSC_0904

Çeker ve Oypan Yeni Yönetime Başarılar Dilediler. 

Türk sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Türk Buro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, Erol Kalemer ile birlikte Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’u Gazeteciler Cemiyeti basın müzesindeki makamında  ziyaret eden Şube Başkanları Çeker ve Oypan kısa süre önce yapılan genel kurul ile yönetime seçilen yönetim kurulu üyelerini Başkan Çetin Gürol’un şahsında tebrik eden Çeker ve Oypan yeni yönetime başarılar dilediler.  Gazeteciler cemiyet Başkanı  Gürol ziyaret için Şube  Başkanlarına teşekkür etti.

 

Gürol Ve Ekibi Güzel Ve İyi İşlere İmza Atacaklardır.

Şube Başkanı Çeker yapmış olduğu konuşmada yönetime seçilen arkadaşlarımızın ekip ruhu ile hareket ederek önemli işler başaracağına inanıyorum. Ekibin birbirine inandığını ve güvendiğini görüyorum.  Diyen Çeker; Bu ruh kongre salonuna da yansımıştır.  344 üyesi olan bir kurumda yapılan kongreye yaklaşık yüzde yetmiş ile seksen katılımın olması bir teşkilatın üyeleri ile birlikte hareket ettiğinin ispatıdır.  Diyen Çeker; Cemiyet başkanımız Sayın Gürol’un Cumhuriyet kurulduktan sonra Atatürk’ün ilk basın açıklamasını 16 Ocak da yapmasına vurgu yapması o günü anlamına göre kutlamak için şimdiden gerekli çalışmalar içerisinde olmaları sevindirici diyen Çeker; gazeteci arkadaşlarımız için  Gürol ve ekibi güzel ve iyi işlere imza atacaklardır. Türk Sağlık Sen Olarak basın mensuplarımız için elimizden geleni yapmaya hazırız. Dedi.

Gazeteciler İçin Sosyal Konut Yapılması Sözü Verilmişti.

Ziyarette Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Oypan yönetim kurulu üyelerini tebrik ettikten sonra Cemiyet üyelerinin kongrelerine gereken ilgiyi göstermeleri sevindirici, Bundan sonraki süreçte üyelerine sahip çıkan,  sorunlarını çözmeye çalışan iyi ve kötü günlerinde yanlarında olan farklı bir cemiyet göreceğime inanıyorum. Diyen Oypan;  Bazı devlet görevlileri Gazeteciler için sosyal konut yapılması sözü verilmişti. Söz verenleri de sözlerini tutmaya davet ediyorum. Dedi. Yapılan arsa tahsisi sonrasında biran evvel binalarında yapılmasını istiyoruz” dedi.

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir