Başkan Karabacak’tan Boğaz turu müjdesi

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, bölge basın temsilcileri ve gazeteciler ile sahur programında bir araya geldi.Başkan Karabacak sahurda meslektaşlarımıza Boğaz turu sözü verdi.
sahur toplu
Teras Cafe & Restaurant’ta yapılan ve bölgedeki basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği sahur programına Başkan Karabacak’ın yanı sıra Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve gazeteciler katılırken, yenilen sahur yemeğinin ardından KGC Başkanı Çetin Gürol yaptığı kısa selamlama konuşmasında, “Meslektaşlarımızla bu güzel gecede burada olmamıza vesile olan Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Karabacak’a teşekkür ediyorum. Basın camiası olarak ramazan ayının huzur içinde geçmesini ve tüm güzellikleriyle birlikte Ramazan Bayramına erişebilmeyi ümit ediyorum.Başkan Karabacak ile ortak bir çok projeye imza attık. Bu gece de bizlere bir müjde vereceğini öğrendim. Kendisinin açıklamasını sizlere aktarmasını istiyorum” diyerek duygularını dile getirdi.
sahur protokol

Başkan Karabacak ise konuşmasında davetlerine icabet eden tüm basın mensuplarına teşekkür ederek, “Bu güzel gecede bölgemizin siz değerli basın temsilcileri ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Ramazan ayının manevi atmosferinin ülkemize bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. Zor şartlar altında kamuoyunu aydınlatma görevi yapan siz değerli basın mensubu temsilcilerine görevlerinizde başarılar diliyorum. Şimdiden yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” diyerek düşüncelerini açıklarken, ilçede devam eden ve başlayacak projelerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
sahur geniş katılım
Başkan Karabacak, Piri Reis Yelkenkaya Bölgesinde Sporcu Yetiştirme ve Kamp Merkezi adında örnek bir projeyi Spor Bakanlığı ile birlikte hayata geçireceklerini, Nenehatun Mahallesi’ne yapmayı planladıkları Mini Olimpiyat Köyü’nün ise mimari açıdan  bölgede benzeri olmayan bir proje olarak hayata geçeceğini müjdeledi. Başkan Karabacak son olarak Darıca merkezde hayata geçirecekleri Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri ilgili bilgiler aktararak basın mensuplarına projelerin sunumunu yaptı. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ayrıca Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri ile basın mensuplarına yönelik bir boğaz turu projemiz vardı. Bu projeyi de yakın zamanda hayata geçireceğimizi belirtmek istiyorum.

sahur gürol

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir