Başkan Ellibeş’ten basın mensuplarına iftar

1.sayfaya-67-300x200

 Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, her Ramazan Ayı’nda olduğu gibi, bu yılda ilk iftarını gazetecilere verdi. İftar yemeğine, Başkan Ellibeş’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Levent Değirmenci ve İbrahim Tektaş, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, İlimizin usta kalemlerinden ve mesleğin duayenlerinden Mustafa Bağdiken ile İzmit ve Gölcük yerel basınında görev yapan basın emekçileri, gazetelerin köşe yazarları, Yazı İşleri Müdürleri ve Genel Yayın Yönetmenleri katıldı.

IMG_9821-300x200

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, partili partisiz pek çok kesim tarafından sevilen bir Belediye Başkanı olmayı, her zaman başarmıştır. Geleneklerinden vazgeçmeyen Başkan Ellibeş, bu yılda ilk iftarını bu geleneklerinden birisi olan basın mensuplarına verdi. Geçtiğimiz akşam Kadırga Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğine, İzmit ve Gölcük yerel basınında görev yapan basın emekçileri, gazetelerin köşe yazarları, Yazı İşleri Müdürleri ve Genel Yayın Yönetmenleri ile Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcıları Levent Değirmenci ve İbrahim Tektaş, KOGACE Başkanı Çetin Gürol ile Mesleğinin duayenlerinden Mustafa Bağdiken katıldı. İftar Yemeğine evli olan gazeteciler eşleri ve çocukları ile katılmaları, iftara ayrı bir renk ve neşe kattı.

IMG_9833-300x200

Kadırga Tesislerinde düzenlenen iftar yemeği öncesinde, tüm gazetecilere tek tek “hoşgeldiniz” diyen Başkan Ellibeş, yemek sonrası yaptığı açıklamada, tüm gazetecilere bu davete icabet ettikleri için teşekkür ederek, şunları kaydetti: “Öncelikle bu davetimi kabul ederek geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazan Ayı, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin ve paylaşmanın en çok yaşandığı kutsal aylardan biridir. İnşallah Ramazan Ayı, ülkemize bolluk, bereket, barış ve kardeşlik getirir. İnşallah her günümüz böyle Ramazan coşkusunda geçer. Ben hepinizin Mübarek Ramazan Ayı’nızı kutluyor, seneye görüşmek üzere Allah’a Emanet olun. Şimdiden hepinize iyi Bayramlar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun” dedi.

IMG_1462-300x225 (1)

Gürol, “Bizler üyelerimiz için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

KOGACE Başkanı Çetin Gürol, yaptığı konuşmada, “Öncelikle bütün Gazeteci arkadaşlarımızın Ramazan aylarını kutluyorum. Bugün burada çok güzel bir ortam var. Bizler siz değerli arkadaşlarımız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gazeteciler için çok önemli bir proje olan basın sitemiz hızla yükseliyor. Basın sitemiz inşallah Ekim ayı’nda tamamlanacak. Güzel ve örnek bir proje olduğunu düşünüyorum. Ayrıca önümüzdeki aylarda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesi arkadaşlarımız için tatil projemiz var. Kura yoluyla belirlenecek tatile Gazeteci üye arkadaşlarımızı göndereceğiz” dedi.

IMG_8502-300x200

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir