Basın Sitesinde mutlu son

BLOK BLOK ÖDEME TAKVİMİ
Sevgili üyelerimiz,
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin girişimleriyle TOKİ tarafından Derince İlçesi Çınarlı Mahallesi’ne yapılan 16 Ocak Basın Sitesi’nin 23 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen ihalesi ile 1 Ağustos 2016 tarihinde ilk kazma vurularak çalışmalara başlanmıştı. 24 Eylül 2018 Pazartesi günü itibariyle de hak sahiplerinin konutlarının peşinat ve KDV’lerini ödemeleri ile artık süreçte sona gelinmiştir.
TOKİ tarafından belirlenen takvim çerçevesinde konutların peşinatları ve KDV’leri Ziraat Bankası Derince Şubesinde bugünden itibaren blok blok takvim çerçevesinde başvuruları alınacak ve sonrasında daire anahtarları teslim edilecektir.
16 OCAK BASIN SİTESİ (3)
Ziraat Bankası yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde hak sahiplerinin herangibi bir sıkıntı yaşamadan ayrı bir bankoda işlemlerinin yapılması sağlanmıştır.
16 OCAK BASIN SİTESİ (5)
Özellikle açıklanan ve tekrar sizlere gönderdiğimiz konut peşinat ve KDV tarihlerine uyulması gerekmektedir. Açıklanan takvimin dışında konut peşinat ve KDV ödemeleri de sistem gereği alınamayacağı banka yetkililerince bildirilmiştir. Aşağıdaki tabloda bulunan fiyatlara KDV eklenecektir. KDV oranı % 1’dir. 16 OCAK BASIN SİTESİ (1)
FİYAT LİSTESİ 1 FİYAT LİSTESİ 2 FİYAT LİSTESİ 3 FİYAT LİSTESİ 4 FİYAT LİSTESİ 5 FİYAT LİSTESİ 6
Bilgilerinize sunarız.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir