Basın emekçilerinin her zaman yanındayız

IMG_8304Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimini Medyaevi’nde ağırlayan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, basın emekçilerinin her zaman yanında olduklarını söyledi

Hafta sonu gerçekleştirilen genel kurul ile Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı koltuğuna oturan Çetin Gürol, yönetimiyle birlikte tebrik ziyaretçilerini ağırlıyor. Gürol ve yönetimi dün ise MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ziyaret etti. Medyaevi’nde gerçekleştirilen ziyarette Ünlü’ye, yönetim kurulunda bulunan bazı isimler de eşlik etti.

KOCAELİ’DE BASIN GÜÇLÜ
Konuşmasında, basının demokraside önemli bir rolü olduğuna dikkat çeken Ünlü, “Bizler bu nedenle basının, daha da önemlisi basın emekçilerinin her zaman yanında oluyoruz; onların haber alma haklarını savunuyoruz. Öte yandan Kocaeli, mahalli basının en güçlü olduğu kentlerimizden bir tanesi. Gazetelerin bir gün önce çıkması için bu kentin halkı için avantaj” ifadelerini kullandı.

IMG_8306PROJELERE DEVAM
Ünlü’nün yaptığı ziyaret nedeniyle memnuniyetlerini sunan Gürol ise, “Son yıllarda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti önemli çalışmalara imza attı. Biz de bu dönem çıtamızı daha da yükselterek, başta konut olmak üzere projelerimizi sürdüreceğiz. Tüm basın emekçilerini kapsayan ve kucaklayan bir anlayışla görevimizi yapacağız” şeklinde konuştu.

AKP’NİN FİNANS GÜCÜ
Öte yandan kogre ve seçim süreci ile ilgili de bazı değerlendirmelerde bulunan Ünlü, “Ben, sokağın sesine kulak veren bir siyasetçiyim. Seçimler nedeniyle sokakta bir heyecan var. Sokak, AKP-MHP koalisyonu istiyor. Halkımız, MHP’nin önemini, MHP’nin Türkiye için bir sigorta olduğunun farkına varıyor. Bazı vatandaşlar, AKP’nin finansal gücü, MHP’nin ise sokak gücü ile ülkenin daha iyi bir noktaya geleceğini söylüyor” dedi.

BEN DE DİNLENDİM
Bugün de Kocaeli Barosu ve Cumhuriyet Başsavcılığı’nı ziyaret edeceğini ifade eden Ünlü, “Ben, paralel yapının dinlediği isimlerden birisiyim. Niçin dinlediklerini başsavcıya soracağım. Niye, başsavcıya? Çünkü o gün bizleri dinleyenler bugün tutuklanıyor. Yargı, o gün onlara bizi niçin dinlediklerini sorsun” şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir