67 cemiyet başkanı Kocaeli’ne geliyor

BASKANLAR KONSEYI

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu 16 Ocak Basın Onur günü hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. 15-17 Ocak tarihleri arasında TGF üyesi 67 cemiyet başkanı da 3 gün boyunca kentimizde misafir edilecek

 

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri 16 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan Basın Onur Günü etkinlikleri ile ilgili yoğun bir mesai harcıyor. Bu kapsamda sivil toplum örgütlerinin başkanları, siyasi parti liderleri ve temsilcilerini ziyaret ediyor ve ziyaretleri kabul ediyorlar. Basın Onur Günü etkinliklerinin görkemli geçmesi için yoğun çaba harcayan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol da Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na bağlı 67 cemiyet başkanını Kocaeli’de 15-17 Ocak tarihleri arasında ağırlanacağının müjdesini verdi. Başkan Çetin Gürol, “Basın Onur Günü etkinliğimiz ve başkanlar konseyi toplantımıza Kocaeli Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun desteği ile cemiyet başkanlarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.

ÜZÜLMEZ TOPLUMHP İZMİT

Başkanlardan ziyaret

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetim kuruluna ziyaretçi akını da devam ediyor. Bu bağlamda Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez önceki gün Basın Müzesi’nde yönetim kurulunu ziyaret etti. Yeni yönetime her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirten Üzülmez, “16 Ocak etkinlikleri ile ilgili yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyorum” dedi. MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen ve yönetim kurulu üyeleri de hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiği Kocaeli Basın Müzesi’nde emeği geçenleri de tebrik etti. 16 Ocak Basın Onur Günün de Kasr-ı Humayun’da olacağını belirtti.

KÜNEFELİ ZİYARET PİRELLİ TOPLU TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI

Davut ve Öz’den tebrik

Kocaeli Çukurovalılar Derneği Başkanı Erdoğan Davut’ta ziyaretinde Başkan Çetin Gürol’a Hatay’ın meşhur künefesini ikram etti. 16 Ocak tarihinde Çukurovalılar Derneği ve Anadolu Dernekleri olarak etkinlikte hazır bulunacaklarını ifade etti. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve Kocaeli Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay Demir, yönetim kurulu üyeleri Emre Denizbilgini ve Gökmen Türengül ile birlikte Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz’ü makamında ziyaret ettiler. 16 Ocak Basın Onur Günü etkinliklerine davet eden başkan Çetin Gürol, “Ülkemiz tarihi açısından ve basın tarihi açısından son derece önemli bir toplantının anmasını Kocaeli de gerçekleştiriyoruz. Katılmanız bizleri mutlu edecektir” dedi. Başkan Çetin Gürol ve yönetim kurulu ayrıca Pirelli Fabrikası Müdürü Hakan Yalnız’ı da ziyaret ederek, 16 Ocak etkinliklerine davet ettiler. İzmitli olan Yalnız da etkinliklerde bulunmak istediğini ve her türlü desteği de vermeye hazır olduklarını ifade etti.

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir