16 Ocak için Vali Aksoy’a ziyaret

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, yeni yönetimi ile Valimiz  Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri ve eğitim konularında fikir alışverişinde bulunuldu.
01 (Medium)
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Valimiz Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri Hakan Süer, Yunus Kahraman, Cem Şakoğlu, İsa Turhan, Nebiye Azak, Kardiye Karademir, tanıttı. Ziyarette  16 Ocak Basın Onur Günü programı ile bilgi sundu.
Gazeteciler Cemiyeti olarak bir arada ve tek çatı altında olmalarından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade edenValimiz Sayın Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmalarında; “İl Valilileri olarak görev yaptığımız yerlerde birden çok cemiyet olduğu zaman farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bunlarda beraberinde birtakım sorunları beraberinde getirebiliyordu. Burada tek bir cemiyet olması ve bir arada olmanız bu anlamda Kocaeli adına da güzel bir şey. Yönetici olarak bizler için de güzel bir şey. Bu yönüyle birlikteliği sağladığınız için teşekkür ediyorum. İnşallah güzel çalışmaları ve hizmetleri önümüzdeki dönemde yeni yönetim olarak da ortaya  koyarsınız.” diyen Sayın Valimiz, yeniden Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Çetin Gürol veyeni yönetimine başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir