16 Ocak için el ele

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.

KARABACAK

KOCAELİ Gazeteciler Cemiyeti’nin geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen olağan genel kurulu sonucunda göreve seçilen Başkan Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Numan Uysal ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundular.

ZİYARETLER SÜRÜYOR

Önceki gün Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli Basın Müzesi’nde yönetim kurulumuzu ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, yeni göreve seçilen yönetim kurulu üyeleri ve kentin dinamikleri ile 16 Ocak Basın Onur Günü etkinliklerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için yoğun çaba harcadıklarını ifade etti.

KATKI SAĞLAYACAK

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise yaptığı konuşma da, “ Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Yeni dönemde de yine birlikte çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 16 Ocak Basın Onur Günü etkinlikleri ile ilgili olarak ta üzerimize düşen her görevi yerine getirmeye hazırız. Ulusal manada bu yıl tertiplenecek olan etkinliklerimizin Kocaeli’mizin tanıtımına da ciddi katkı sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.

BAR

BARO VE CEMİYET

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yavuz ve Recep Şeyhoğlu’da geçtiğimiz ay seçimleri gerçekleşen ve Kocaeli Barosu Başkanlığı koltuğuna oturan Sertif Gökçe ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkan Gürol, iki kurumun işbirliğinin önemli olduğunu belirterek, yeni projelere imza atacaklarını söyledi. Sertif Gökçe’de her türlü desteğe hazır olduklarının altını çizdi.

HEDİYE

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Numan Uysal ve yönetim kurulu üyeleri de Çetin Gürol’u Cumhuriyet Parkı içerisinde bulunan Medya Evi’nde ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinin de gerçekleştirildiği ziyarette temenniler dile getirildi. Başkan Numan Uysal, her yıl olduğu gibi bu sene de 10 Ocak’ta hayatını kaybeden gazeteciler için mevlit okutacaklarını belirtti.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir